Haber

Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral Hakkında Soruşturma Başlatıldı

İçişleri Bakanlığı, ARTVİN’in Yusufeli ilçesindeki restoranda yediği döner ve tatlıyı beğenmeyen ve faturayı ödemeden işletmeden ayrılan Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral hakkında soruşturma başlattı. Restoranda o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 6 Kasım günü öğle saatlerinde ilçe merkezinde meydana geldi. 2 misafiriyle birlikte restorana giden Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral, garsona yönelerek ardından sütlaç sipariş etti. Misafirleriyle birlikte döner ve ardından tatlı yiyip çay içen Kaymakam Meral, masadan kalkıp kasaya doğru yöneldi. Kaymakam Meral, kasanın başında duran işletme sahibi Ferhat Kodat’a dönerek, tatlıyı beğenmediğini ve hesabı ödemeden restorandan ayrıldığını söylüyor. Restorandaki bu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İçişleri Bakanlığı, yaşananlara ilişkin sosyal medyadaki tepkiler üzerine harekete geçerek soruşturma başlattı. Artvin Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Bugün basında çıkan konu ile ilgili olarak İçişleri Bakanlığımız müfettiş görevlendirerek Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral hakkında soruşturma başlattı.” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu