Yaşam

Üç Kız Kardeş YENİ BÖLÜM (BÖLÜM 60) fragmanı ne zaman yayınlandı? Üç Kız Kardeş’in yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Üç Kızkardeş Her salı KANAL D ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Üç Kız Kardeş 60. BÖLÜM 2. Fragmanı yayınlandı! Peki Üç Kız Kardeşler yeni bölüm (BÖLÜM 60) ne zaman, fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş Yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

ÜÇ KARDEŞLER YENİ BÖLÜM (60. BÖLÜM) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANIR?

Sevilen dizi Üç Kız Kardeşler her salı KANAL D’de izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Üç Kız Kardeş bu akşam (23 Ekim) 20.00’de KANAL D’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için Youtube Üç Kız Kardeşler Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

ÜÇ KARDEŞ’İN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM VAR MI?

KANAL D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş her Salı akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Üç Kız Kardeş” 23 Ekim bu akşam saat 20.00’de KANAL D’de izleyicileriyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

ÜÇ KARDEŞ OYUNCULARI KİMDİR?

Üç Kardeşler dizisinin oyuncuları arasında; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker İtimat, Mahsus Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç’te yer alıyor.

ÜÇ KARDEŞLERDE NELER VAR?

Türkan, Dön ve Derya… Biri tatlılığıyla, diğeri uysallığıyla, diğeri asiliğiyle efsaneleşen, birbirine deli gibi bağlı üç kız kardeş… Yaşıtları gibi kolay hayaller kurarken ne geçmişlerinin gölgesi onları geride bırakacak, ne de şansları onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla keyifli bir hayat sürerken Türkan’ın evlenmesiyle ailenin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başlayacak ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masal şatosunda mutsuzluğunu örtbas etmeye çalışırken, Dön’ün hayatı geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya ise dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin, kızlarını uçurumun kenarından kurtarmak için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Alakalı haberler

kozakliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu