Teknoloji

Steve Jobs Archive, ünlü ismin anısına ücretsiz bir e-kitap yayınladı: Harika Bir Şey Yap

Steve Jobs Archive tarafından bu ayın başlarında duyurulduğu üzere, Apple kurucu ortağı Steve Jobs’un hayatı hakkında ücretsiz bir anı kitabı yayınlandı. Jobs’ın geçmiş konuşmalarını, e-postalarını ve röportajlarını bir araya getiren Harika Bir Şey Yap adlı dijital anı kitabının editörlüğünü Arşiv’in yönetici direktörü Leslie Berlin yapıyor.

Anılar ayrıca, şirket içi toplantıların dökümleri ve Apple kurucu ortağının çocukluk fotoğrafları da dahil olmak üzere bazı nadir şeyleri içerir. Kitap üç bölüme ayrılmış ve Jobs’ın yaşamı boyunca meydana gelen önemli olayların bir zaman çizelgesi gibi göründüğü de söylenebilir. Örneğin Steve Jobs’ın çocukluğuna bakış açısı, Apple’dan kovuluşu, NeXT ve Pixar deneyimi…

Steve Jobs Archive, e-kitabın iPhone, iPad veya Mac için Apple Books ve katılımcı kütüphaneler için Libby uygulaması dahil olmak üzere birden fazla kanal aracılığıyla sunulmasını sağladı. Kullanıcılar e-kitabı da kullanabilirler. doğrudan Archive’ın web sitesinden okuyabilirveya yaklaşık 32 MB boyutunda EPUB belgesini indirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu