Ekonomi

SANKO Dış Ticaret A.Ş.’den SANKO Tekstil’e ihracatın yıldızı ödülü

SANKO Holding şirketlerinden SANKO Dış Ticaret AŞ ve SANKO Dokumacılık, ihracattaki başarılarından dolayı Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) tarafından ödüllendirildi.

GAİB hizmetinde düzenlenen İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ne, Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep Milletvekilleri Abdulhamit Gül, Derya Bakbak, Eyüp Özkeçeci, Bünyamin Bozgeyik, Ertuğrul Kaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu katıldı. bina. AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, sanayiciler, ihracatçılar ve resmi kurum yöneticileri katıldı.

Vali Kemal Çeber, Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve GAİB Koordinatör Lideri Fikret Kileci konuşmalarında, Gaziantep’in üretimi, ihracatı ve istihdamına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İhracatın Yıldızları ödül töreninde, 2022 yılında en çok ihracat yapan GAİB üyesi 100 firmaya ödüller verildi. GAIB Koordinatör Lideri Fikret Kileci, Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Lideri Celal Kadooğlu, Halı İhracatçıları Birliği Lideri Zeynal Abidin Kaplan ve Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Lideri Mehmet Çokmaz, protokol üyeleriyle birlikte ödüllerini takdim etti.

SANKO Dış Ticaret AŞ ödülünü SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu’nun elinden alırken, SANKO Tekstil’in ödülünü ise GAİB Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kılıç’tan SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yiğitcan Konukoğlu aldı. tarafından sunuldu.

Program, ödül alan firma temsilcileri ve protokol üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu