Yaşam

Kingfisher Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Karşınızda Kingfisher 23. Bölüm

Star TV’nin sevilen dizisi Yalıçapkını reyting liderliğini sürdürüyor. Yayınlandığı ilk günden beri yakından takip edilmektedir. Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalıçapkını her bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitliyor. Yalıçapkını başarılı oyunculuğu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yeni bölümü Cuma günleri yayınlanan Yalıçapkını 23. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Yalıçapkını 23. bölüm fragmanı.

OGM Pictures imzalı The Kingfisher, sezona damgasını vuran dizilerden biri. Cuma günleri yayınlanan Yalıçapkını’nın her bölümü ilgiyle izleniyor.

Dizi 22. bölümüyle 3 Mart Cuma akşamı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Ferit’in itirafı Seyran’ı çok sevindirse de Seyran yine de kontrolünü elinden bırakmak istemiyor.

Bir yandan Halis Ağa konağı basar ve herkes nasibini alır. Ferit yeni işiyle meşgulken bir yandan da Seyran’la yakınlaşmanın yollarını arar.

Yalıçapkını 23. bölüm fragmanı da seyirciyle buluştu. Yalıçapkını 23. bölümüyle 10 Mart Cuma akşamı ekranlarda olacak.

23.bölümde Halis Ağa’nın isteği üzerine Asuman ve Fuat’ı barıştırmak için bir araya gelirler. Seyran ve Ferit bu çifti barıştırmak için bir plan yapar.

Seyran ve Ferit tatil düzenleyerek Asuman ve Fuat’ı barıştırmaya çalışır. Tatilde çok eğlenirler ve unutulmaz anlar yaşarlar.

Yalıçapkını Bölüm 23 Fragman 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu